Rad ALLURA

 
<< < | 1 | > >>
Radiť podľa: názvu | ceny | katalógu |

ALLURA, box na spisy, modrá - dopredaj

Ideálny na ukladanie a prenášanie objemnejších dokumentov a zložiek. Atraktívne a jednoduché uzatváranie dosiek. Pevný polypropylén chráni založené dokumenty a zabezpečuje dlhodobú životnosť boxu. Šírka chrbta 40 mm (kapacita až 350 listov). (Viac o ALLURA, box na spisy, modrá - dopredaj)

kód:45210034
cena bez DPH: 6,91 €
dostupnosť: 6 ks
počet: ks

Triediaca kniha ALLURA, modrá - dopredaj

Moderná 12-dielna triediaca kniha pre organizáciu dokumentov. Súčasťou knihy sú tri chlopne na zadnej strane, ktoré umožňujú založenie voľných listov papiera. Register je umiestnený na chlopni a preto môžete ľahko identifikovať obsah aj pri práci s knihou. Obal na CD a vizitky. Zaujímavé a ľahké uzatváranie knihy. (Viac o Triediaca kniha ALLURA, modrá - dopredaj)

kód:45230034
cena bez DPH: 9,40 €
dostupnosť: 6 ks
počet: ks

Triediaca kniha ALLURA, dymová - dopredaj

Moderná 12-dielna triediaca kniha pre organizáciu dokumentov. Súčasťou knihy sú tri chlopne na zadnej strane, ktoré umožňujú založenie voľných listov papiera. Register je umiestnený na chlopni a preto môžete ľahko identifikovať obsah aj pri práci s knihou. Obal na CD a vizitky. Zaujímavé a ľahké uzatváranie knihy. (Viac o Triediaca kniha ALLURA, dymová - dopredaj)

kód:45230089
cena bez DPH: 9,40 €
dostupnosť: 10 ks
počet: ks

Katalógová kniha ALLURA, dymová - dopredaj

Katalogová kniha s 20 obalmi je ideálna na profesionálnu prezentáciu akýchkoľvek materiálov formátu A4. Na zadnej strane je navyše obal na CD. Kvalitný silný polypropylén dobre chráni obsah knihy. (Viac o Katalógová kniha ALLURA, dymová - dopredaj)

kód:45240089
cena bez DPH: 3,60 €
dostupnosť: 4 ks
počet: ks

Stojan na časopisy ALLURA, dymový, formát A4+ - dopredaj

Stojan na časopisy ALLURA na dokumenty do formátu A4+. Možnosť netradičného umiestnenia štítka na popis medzi dve plastové vrstvy na chrbte stojana. Chrbtový otvor na jednoduchú manipuláciu. Nízky okraj na pohodlný prístup k dokumentom. (Viac o Stojan na časopisy ALLURA, dymový, formát A4+ - dopredaj)

kód:52010002
cena bez DPH: 8,78 €
dostupnosť: 3 ks
počet: ks

Stojan na perá ALLURA, modrý - dopredaj

Samostatný stojanček na perá z dizajnového radu Allura. (Viac o Stojan na perá ALLURA, modrý - dopredaj)

kód:52030005
cena bez DPH: 4,26 €
dostupnosť: 6 ks
počet: ks

Stolný organizér ALLURA, modrý - výpredaj

Praktický stolný organizér jedinečného dizajnu radu Allura. Dodávaný je spolu so stojančekom na perá v niekoľkých zaujímavých transparentných farebných kombináciách. Do organizéra prehľadne a bezpečne odložíte vaše CD, pamäťové karty, perá, vizitky, samolepiace bločky, kancelárske sponky či iné drobné pomôcky. Môžete tam tiež odložiť mobilný telefón a pri nab... (Viac o Stolný organizér ALLURA, modrý - výpredaj)

kód:52020005
cena bez DPH: 9,99 €
akciová cena bez DPH: 6,95 €
dostupnosť: 2 ks
počet: ks

Stolný organizér ALLURA, dymový - dopredaj

Praktický stolný organizér jedinečného dizajnu radu Allura. Dodávaný je spolu so stojančekom na perá v niekoľkých zaujímavých transparentných farebných kombináciách. Do organizéra prehľadne a bezpečne odložíte vaše CD, pamäťové karty, perá, vizitky, samolepiace bločky, kancelárske sponky či iné drobné pomôcky. Môžete tam tiež odložiť mobilný telefón a pri nab... (Viac o Stolný organizér ALLURA, dymový - dopredaj)

kód:52020092
cena bez DPH: 9,99 €
dostupnosť: 1 ks
počet: ks

<< < | 1 | > >>
Radiť podľa: názvu | ceny | katalógu |
 
kosik V košíku máte: 0 položiek
Cena bez DPH: 0,00 €
0850 211 511
Prihláste sa
Registrácia Zabudli ste heslo?

Využite výhodné akcie pre kancelárske potreby

Nové produkty a dizajny

Výpredaj papier a kancelárske potreby

 JETSTREAM SXN-101F pastel

darček  k prvej objednávke

Pritt mini roller

Etikety

 

O nás

Eshop

Akcie

Partneri

Partneri-v-skupine-krpa-holding

partner-esselte

výhradné zastúpenie

Centropen

UPM